Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

ОСВЯЧЕНО ІКОНОСТАС

Архієпископ Луцький і Волинський Михаїл освячує новий іконостас у храмі Воздвиження хреста Господнього в Нововолинську. Світлина інформаційної служби єпархії

У храмі Воздвиження хреста Господнього в Нововолинську архієпископ Луцький і Волинський Михаїл разом із деканом протоієреєм Стефаном Фульмесом, настоятелем парафії протоієреєм Віталієм Голяном та іншим духівництвом освятив новий іконостас. Рік знадобився червоноградським майстрам для виготовлення іконостасу з дуба, адже це ручна робота.

У заході взяв участь депутат міської ради Віталій Бадзюн, меценат храму.

За Богослужінням владика виголосив проповідь про значення іконостасу в церкві. По завершенні Служби благословенними грамотами нагороджено о. Віталія та Надію Войтюк (директора місцевого історичного музею) за розвиток духовності та поширення православної віри.

07 жовтня 2011 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо