Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

ПІД ПОКРОВОМ БОГОРОДИЦІ

Парафія Покрови Пресвятої Богородиці в Ківерцях відзначає храмове свято, яке очолює архієпископ Луцький і Волинський Михаїл. Світлини інформаційної служби єпархії

14 жовтня архієпископ Луцький і Волинський Михаїл очолив святкове Богослужіння в соборі Покрови Пресвятої Богородиці м. Ківерці з нагоди престольного празника та перебування в храмі Тростянецької чудотворної ікони Богоматері «Одигітрія». Із ним співслужили ректор Волинської православної богословської академії протоієрей Ігор Швець, декан протоієрей Іван Семенюк (настоятель собору) та інше духовенство.

За Богослужінням владика виголосив проповідь про віру. Підкреслив, що завдяки молитвам наших пращурів ми сьогодні не переслідувані. Однак чомусь далеко не всі у храмі, щось заважає нашому спілкуванню з Богом. А все через гріховність – невдячність до батьків, безвідповідальність у шлюбі, неповагу до ближніх, зазначив архієрей. Потрібно очистити своє серце, простивши провини ближнім своїм, адже коли ви простили, то і Бог вам простить, і Пресвята Богородиця візьме під Свій покров.

Тростянецька ікона Богоматері перебуватиме в Ківерцях до 23 жовтня.

20 жовтня 2011 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо