Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

У ВОГНІ НЕ ЗГОРІВ

Молитву перед старим накупольним хрестом із втраченої дерев’яної церкви в селі Городище Ковельського районного деканату відправляє священик Микола Качмар. Світлина Оксани Мулярчук

1776 року, 235 літ тому, в селі Городище Ковельського районного деканату збудували дерев’яний храм Успіння Пресвятої Богородиці. У 1941-му він згорів за нез’ясованих обставин, а пізніше те місце стало обійстям родини Ткачуків. І ось нещодавно – повідомив інформаційній службі єпархії настоятель місцевої парафії священик Микола Качмар – Ткачуки вирішили передати в нинішній Успенський храм старого накупольного хреста, який вони віднайшли і зберігали в себе.

Після недільного Богослужіння о. Микола відправив акафіст перед цим хрестом на місці колишньої церкви. Звертаючись до вірних, він зазначив: «Хресне знамення – перемога над усім нечистим. Ми повинні пам’ятати, що Господь за знищення храмів й інших святинь карає, а за збереження – благословляє. Тож я вдячний усім, хто зберіг цю святиню до сьогодення», – промовив душпастир.

Після молитви хрест урочисто перенесли на церковне подвір’я, де його встановлено на спеціальному постаменті для подальшого збереження та шанування.

17 листопада 2011 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо