Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

СВЯТО ВАСИЛІЯ У ВОЛОДИМИРІ

Храм Святителя Василія Великого у Володимирі. Світлина інформаційної служби єпархії

14 січня архієпископ Луцький і Волинський Михаїл очолив Божественну Літургію в храмі Святителя Василія Великого у Володимирі з нагоди престольного празника. Із ним співслужили настоятель протоієрей Тарас Стефура та місцеве духовенство.

За Богослужінням владика виголосив проповідь про ревність у вірі. Зокрема, зазначив, що cв. Василій Великий і тепер є взірцем для наслідування правдивого християнського життя, адже ревно захищав православ’я. Тому, маючи такий приклад істинної віри й пам’ятаючи життя та діла святого угодника, ми повинні уникати гріха, щоб своїми праведними вчинками наблизитися до Царства Небесного.

На завершення парафіян привітали зі співом колядок вихованці недільної школи та учні місцевої гімназії.

18 січня 2012 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо