Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ У ЛОКАЧАХ

Добродійний концерт колядок у Локачах. Світлина з архіву протоієрея Ігоря Дружинця

У районному будинку культури відбувся добродійний концерт колядок за участю церковних хорів деканату. Мета заходу – збір коштів на допомогу в реабілітації після операції Іринки Голованюк, що проживає в с. Михайлівка.

Розпочалося свято з вітання декана протоієрея Ігоря Дружинця. У дійстві взяли також участь хорова капела «Осіннє золото» РБК, хори дитячої музичної школи та ветеранів. До концерту долучилися представники місцевої влади.

Під час благодійного концерту було зібрано 6300 грн і передано мамі хворої дівчинки.

18 січня 2012 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо