Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

ПРОЩА СВЯЩЕНИКІВ

Володимирські священики біля Манявської ікони Пресвятої Богородиці. Світлина з архіву протоієрея Ігоря Бігуна

Духовенство Володимирських міського та районного деканатів здійснило паломництво до чоловічого монастиря Воздвиження хреста Господнього, що в біля с. Манява на Прикарпатті. Там вони відслужили акафіст Божої Матері перед Манявською іконою та приклалися до цього мироточивого образа.

Як зазначено на сайті Cerkva.info, напередодні Великого посту вдруге замироточила ця святиня. Уперше чудо сталося в 2008-му й було певним застереженням, адже того року була велика повінь, від якої постраждав і монастир.

Священики радять не розгадувати, чому плаче ікона, а більше молитися, тим паче у час Великого посту. Щодня перед образом ченці служать молебень. У Богородиці просять захисту від повеней, землетрусів та інших катастроф.

Кілька століть тому наставнику обителі явилася Матір Божа, яка назвала себе Ігуменею Манявською. Її образ утілив невідомий іконописець.

09 квітня 2012 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо