Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Згадати молитвою
(оновлено)

9 травня 2012 р. в Луцьку пом’янули жертв Другої світової війни. Світлина інформаційної служби єпархії

У містах, селищах і селах єпархії відбулося поминання жертв Другої світової війни.

8 травня митрополит Луцький і Волинський Михаїл, канцлер єпархії протоієрей Микола Цап та голова інформаційно-видавничого центру протоієрей Віталій Собко взяли участь в урочистостях в обласному муздрамтеатрі ім. Т. Шевченка.

9 травня владика, канцлер, декан протоієрей Микола Нецькар та інше духовенство кафедрального собору Святої Трійці відправили заупокійні літії на Меморіальному комплексі обласного центру – біля центрального монумента і пам’ятного знака на честь українців, депортованих із Забужжя. В архіпастирському слові владика наголосив, що це день пам’яті полеглих, день радості та великих сподівань. Тож нехай Бог допоможе нам перемагати зло в наших серцях, нехай у них запанують мир і любов. Високопреосвященний закликав молитовно згадати всіх, хто загинув, щоб Господь за їхні страждання дарував їм Царство Небесне.

11 травня 2012 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо