Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

У церкві – красиво

У храмі Вознесіння Господнього смт Любешів. Світлина інформаційної служби єпархії

20 травня, у Неділю про сліпого, митрополит Луцький і Волинський Михаїл очолив Божественну Літургію в храмі Вознесіння Господнього селища Любешів з нагоди 10-річчя від освячення місця під будівництво церкви. Також владика освятив нове внутрішнє оздоблення Божого дому й нове приміщення недільної школи. Співслужили з архієреєм декан і настоятель парафії протоієрей Юрій Устимчук, місцеве духовенство та священнослужителі Камінь-Каширського, Маневицького деканатів.

За Богослужінням митрополит виголосив проповідь про окрасу храму. Зокрема, зазначив: кожен, хто долучився до прикрашання Божого дому, залишив тут частинку своєї любові. Адже такими діями прославляємо Всевишнього.

Свято увінчалося нагородами: митрою відзначено о. Юрія, а благословенними грамотами – парафіян та жертводавців храму.

22 травня 2012 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо