Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Знають Закон Божий

У недільній школі собору Різдва Христового, що у Володимирі, під час іспиту з Закону Божого вперше застосовано тестування. Світлина з архіву протоієрея Ігоря Бігуна

20 травня у недільній школі собору Різдва Христового, що у Володимирі, вперше відбулося тестування із предмету «Закон Божий». Директор школи та клірик собору протоієрей Ігор Бігун повідомив інформаційній службі єпархії, що іспит із такою формою перевірки знань показав високий рівень засвоєння матеріалу. Дітей же, котрі найкраще написали тестові завдання, буде нагороджено кількаденним відпочинком на озері Світязь.

За словами о. Ігоря, викладачі не зупиняться на досягнутих результатах. Наступного року заплановано продовжувати вдосконалення програми і способу викладання дисциплін.

01 червня 2012 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо