Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

За чисте джерело

В с. Стара Лішня Нововолинського деканату нагороджують сім’ю Зрумів за відновлення та збереження цілющого джерела Біла Криниця. Світлина з архіву протоієрея Стефана Фульмеса
Церква відзначила благодійників, котрі долучилися до відновлення та збереження цілющого джерела Біла Криниця, що в селі Стара Лішня Нововолинського деканату (Іваничівський район). 5 червня декан протоієрей Стефан Фульмес від імені митрополита Луцького і Волинського Михаїла вручив благословенну грамоту сім’ї Зрумів та подарував ікону Почаївської Божої Матері. Нагородження відбулося на завершення водосвятного молебню біля джерела, який відправив о. Стефан спільно з настоятелем місцевої парафії Святителя Миколая Чудотворця священиком Романом Скіраком та іншим духовенством.
07 червня 2012 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо