Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Гості з Буковини

Вихованці недільної школи Чернівецького кафедрального собору Преподобної Параскеви Сербської – у соборі Різдва Христового м. Володимира. Світлина з архіву протоієрея Ігоря Бігуна

5 червня у нашу єпархію прибула група вихованців недільної школи Чернівецького кафедрального собору Преподобної Параскеви Сербської. У Луцьку їх зустрів директор недільної школи собору Різдва Христового м. Володимира протоієрей Ігор Бігун. Адже цьогоріч у січні таку ж нагоду відвідати Чернівці мали і його учні.

Двадцятеро дітей разом із десятьма дорослими взяли участь у Богослужінні в Свято-Троїцькому соборі, побували у Волинській духовній консисторії, про яку розповів їм канцлер протоієрей Микола Цап, у жіночому монастирі Василія Великого та чоловічому монастирі Архангелів, де поспілкувалися з вікарієм єпархії, єпископом Володимир-Волинським Матфеєм.

Того ж дня, увечері, у володимирському соборі Різдва Христового своїх нових друзів зустрічали вихованці недільної школи. Під керівництвом художнього керівника Лариси Лучинець вони підготували пісенно-віршовану композицію та з цікавістю послухали римовані поздоровлення чернівчан.

Із теплими вітаннями виступили також о. Ігор, депутат міської ради, голова благодійного фонду «Віра в майбутнє» Віра Чайковська-Тарликова, голова місцевої організації «Союзу українок» Наталія Авдєєнко.

На завершення зустрічі діти обмінялися пам’ятними подарунками. На ночівлю гостей приймали у сім’ях союзянок, священиків собору Різдва Христового та в однойменному жіночому монастирі.

Наступного дня гості побували на екскурсії по древньому Володимиру, апісля обіду разом із дванадцятьма володимирськими дітьми вирушили відпочивати на озеро Світязь.

Цей змістовний захід став можливим завдяки «Союзу українок» та добродійникам – депутатам районної ради Павлові Карпюку, міської ради Сергієві Кобі, підприємцю Андрієві Кузьмінчуку, а також благодійному фонду «Віра в майбутнє».

12 червня 2012 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо