Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

З вірою і молитвою

У капличці Великомученика Пантелеймона Цілителя, що в Локачинській районній лікарні, відправляють богослужіння в день пам’яті святого. Світлина з архіву протоієрея Ігоря Дружинця

9 серпня, в день пам’яті великомученика й цілителя Пантелеймона, локачинський декан протоієрей Ігор Дружинець разом із іншими священнослужителями відправив водосвятний молебень та акафіст цьому святому в Пантелеймонівській капличці районної лікарні. У богослужінні взяли участь начальник управління охорони здоров’я райдержадміністрації Григорій Карась, головний лікар Олег Франчук, працівники та пацієнти медзакладу.

У пастирському слові о. Ігор наголосив, що праця, підкріплена вірою і молитвою на допомогу ближнім, має велику силу й приносить плоди.

На закінчення духовенство окропило присутніх освяченною водою та помазало єлеєм.

10 серпня 2012 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо