Про наш головний символ
Днями вийшла друком чергова наукова праця невтомного історика-архівіста, викладача Волинської православної богословської академії Володимира Рожка «Хрести історичної Волині ІХ–ХХ ст.».
У книзі розповідається про походження хреста у стародавніх народів, його богослужбове значення, про хрести православних храмів та придорожні, що побутують у нашому краї, надмогильні, натільні, хрести-енколпіони (складані нагрудні). Усі матеріали супроводжуються численними фотоілюстраціями.
Це перше дослідження за цією темою не тільки у нашій єпархії, а й в Україні. Документальні та інші джерела автор збирав із середини 1990-х років у держархівах Волинської, Рівненської, Тернопільської, Житомирської областей, під час численних наукових подорожей.
Книгу розраховано на науковців, викладачів, студентів, але буде цікавою широкому колу читачів.
Бажаєте придбати чи взяти почитати це видання? Цікавитесь іншою духовною літературою? Інформація щодо цього – ось тут.
Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).
Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).
25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.
Укази єпархіального архієрея в 2015 р. 02 листопада 2015 р.
Звернення Управління єпархії та Управління ДСНС у Волинській області 18 серпня 2015 р.
Резолюція міжнародної науково-практичної конференції на тему: «Християнська традиція Київської Русі»* 10 червня 2015 р.
Усі документи