Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

Засяяли хрести

30 вересня 2012 р. Після освяти митрополитом Луцьким і Волинським Михаїлом накупольних хрестів новозбудованого храму Мучениць Віри, Надії, Любові та Софії в Маневичах. Світлина інформаційної служби єпархії

30 вересня, на свято Мучениць Віри, Надії, Любові та Софії, митрополит Луцький і Волинський Михаїл освятив хрести на бані новозбудованого однойменного храму селища Маневичі. Перед цим владика очолив Божественну Літургію у тимчасовій церкві парафії.

Із архієреєм співслужили декан протоієрей Андрій Закидальський, настоятель священик Михайло Мельничук, духовенство місцеве, з Ківерецького деканату, а також із Рівненської єпархії.

Під час Богослужіння високопреосвященний підніс о. Михайла в сан протоієрея та нагородив благословенними грамотами активних парафіян за вклад у спорудження церкви.

У проповіді про значення будівництва храму, митрополит, зокрема, зазначив, що зведення домівки Божої – це не тільки історія, це – вираження нашої віри, духовного стану нації. Адже храм – це наше бачення Царства Небесного.

02 жовтня 2012 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо