Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

У СОКИРИЧАХ ОСВЯТИЛИ ХРАМ

6 жовтня 2006 р.

Єпископ Михаїл освячує храм Апостолів Петра й Павла в с. Сокиричі Ківерцівського деканату. Фото Віталія СарапінаЄпископ Луцький і Волинський Михаїл освятив новозбудований храм Апостолів Петра й Павла, що в селі Сокиричі Ківерцівського деканату. З нагоди свята владика, декан протоієрей Олег Ткачусь, настоятель храму протоієрей Сергій Сивий і місцеве духовенство відправили Божественну Літургію.

Виголошуючи проповідь, преосвященний зазначив, що храм – найсприятливіше місце для молитви християнина. Він закликав присутніх до благочестивого життя, аби Господь дарував корисне для спасіння й завжди прислухався до храмової молитви.

06 жовтня 2006 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо