Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Пам’ятати про Божу милість

23 грудня 2012 р. У храмі Покрови Пресвятої Богородиці с. Перемиль Горохівського деканату. Свтілина з архіву єпископа Матфея (Шевчука)
Учора єпископ Володимир-Волинський Матфей побував з архієрейським візитом у храмі Покрови Пресвятої Богородиці с. Перемиль Горохівського деканату. Він очолив Божественну Літургію та виголосив проповідь про Різдвяний піст і благодіяння Господнє. Ми часто просимо Всевишнього про речі насправді не важливі, а то й шкідливі для нас. Господь же подає нам усього подостатком, і ми повинні в усьому вбачати Його милосердя, підкреслив вікарій єпархії.
24 грудня 2012 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо