Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Бог у поміч!

Протоієреї Юрій Пилипець (перший зліва) і Сергій Кібаш (другий зліва) із вірянами в с. Острівок Володимирського міського деканату. Світлина з архіву протоієрея Ігоря Бігуна

Володимирський міський декан протоієрей Юрій Пилипець відвідав з робочим візитом парафію Апостола Андрія Первозваного в с. Острівок, що входить до його деканату. Душпастир здійснив перевірку будівельних робіт, пов’язаних зі спорудженням нового храму, оспілкувався з настоятелем протоієреєм Сергієм Кібашем, громадою і висловив підтримку в цій благословенній справі.

У березні 2011 р. митрополит Луцький і Волинський Михаїл на місці майбутньої церкви освятив хреста, а в травні 2012-го – заклав його перший камінь. Зусиллями о. настоятеля та парафіян Господній дім уже накривають, а Богослужіння відправляються у тимчасовому приміщенні.

Таким невтомним трудівникам треба віддати належне, адже до Великодня планують освячення нового храму.

11 березня 2013 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо