Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Віддали шану

9 березня 2013 р. Хресний хід у Володимирі

9–10 березня в єпархії молилися за упокій Тараса Шевченка.

Так, у Володимирі 9 березня відбулася хресна хода від собору Різдва Христового до пам’ятника Кобзареві в парку «Слов’янський». Там відслужили літію за спокій душі раба Божого Тараса та його батьків Григорія і Катерини. Очолював поминання міський декан протоієрей Юрій Пилипець, із ним співслужило соборне духовенство. З громадою молилися голова райради Степан Слащук, міський голова Петро Саганюк, народний депутат України Євген Мельник. Найкращі учні шкіл міста читали вірші.

Звертаючись до присутніх, о. Юрій підкреслив, що з молоком матері українцям має передаватися віра в Бога та любов до України. Тож ми повинні пам’ятати про те, що заповідав нам Тарас, – любити свою землю, свій народ із вірою у Всевишнього.

10 березня біля пам’ятника Шевченкові в Луцьку заупокійну молитву відправили священнослужителі кафедрального собору Святої Трійці на чолі з деканом протоієреєм Миколою Нецькарем. Віддати шану визначному поетові прийшли представники місцевої влади та громадськість.

У душпастирському слові о. Микола наголосив на любові до свого народу, Вітчизни, своєї мови, традицій, беручи приклад із Тараса Григоровича.

12 березня 2013 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо