Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Заради добросусідства

Питання вшанування пам’яті загиблих на Волині під час трагічних подій 1943 р. обговорили Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет та Посол Республіки Польща в Україні Генрик Літвін. За повідомленням офіційного сайта Cerkva.info, зустріч відбулася у патріаршій резиденції.

Було підкреслено важливість спільної участі у заходах пам’яті як українців, так і поляків, православних і католиків, що «засвідчить подолання ворожнечі та буде наочним проявом примирення між двома народами».

Окрім цього, під час спілкування обговорено широке коло питань міжконфесійної співпраці, міжнародних відносин, європейської інтеграції України, подальшого розвитку добросусідських відносин між двома народами – українським та польським.

15 березня 2013 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо