Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

ОСВЯЧЕНО ХРАМ У ЛЮБЕШІВСЬКОМУ ДЕКАНАТІ

2 грудня 2006 р.

Новозбудований храм Успіння Пресвятої Богородиці в с. В’язівне Любешівського деканату. Фото Віталія СарапінаЄпископ Луцький і Волинський Михаїл освятив новозбудований храм Успіння Пресвятої Богородиці в селі В’язівне Любешівського деканату. З нагоди свята відправили Божественну Літургію. Разом із владикою служили любешівський декан священик Юрій Устимчук, настоятель священик Микола Сегет і місцеве духовенство. У святкуванні взяли участь представники районної і сільської влади, місцевої інтелігенці та громадськості.

Читання Євангелія під час хресного ходу навколо новозбудованого храму Успіння Пресвятої Богородиці в с. В’язівне Любешівського деканату. Фото Віталія СарапінаПід час Служби Божої преосвященний, виголошуючи проповідь, висловив подяку Богові й місцевим вірянам за спорудження церкви, яка відтепер буде не лише місцем звершення Богослужінь, але й – нагадуванням для християн про необхідність щоденного духовного вдосконалення. «Хай милосердний Господь щедро благословить усіх, хто молиться й молитиметься у цьому храмі та нехай благословить і приведе тих, хто ще з острахом спостерігає за служінням Церкви осторонь», – підкреслив архієрей. Також він побажав присутнім єдності у вірі й любові, жертовного патріотизму, адже саме відсутність цих чеснот стала причиною багатьох трагедій українців.

02 грудня 2006 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо