Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

ПЕРЕДПАСХАЛЬНЕ ВИДАННЯ «КЛЮЧІВ»

20 березня 2007 р.

Передпасхальна новинка видавничого відділу Волинської єпархії «Ключі» – брошура «Ідемо до Сповіді та Причастя»Під час прес-конференції, що відбулась у нижньому храмі кафедрального собору, видавничий відділ єпархії «Ключі» представив передпасхальну новинку – брошура «Ідемо до Сповіді та Причастя». Вона з’явилася друком у пік Великого посту, коли до цих таїнств приступає особливо багато людей.

На жаль, чимало наших мирян слабко підготовлені до Сповіді й Причастя, тож проходять їх певною мірою формально. Завідувачка відділу Юлія Спіріна, зокрема, сказала: «Не кожен зізнається навіть собі, що він ніяковіє у церкві, бо не знає, як правильно підготуватися до Сповіді та Причастя, не знає, для чого це все взагалі потрібно. Хибний, помилковий сором заважає дорослій людині запитати і дізнатися більше. Є також люди, які часто приступають до Сповіді та Причастя, хоч їх, як свідчать священики, небагато. Однак і їм ця книжка буде корисною. Нова книга видавничого відділу „Ключі“ покликана допомогти усім православним гідно підготуватися до прийняття святих Христових Таїнств».

Існує чимало видань на цю тему, але написані вони або надто складно, або не досить чітко, або з позицій інших конфесій, тож малопридатні для православних. Автори ж видання – протоієрей Віталій Собко та мирянин Віктор Гребенюк – заповнили цю нішу брошурою, в якій дохідливо роз’яснено суть Сповіді й Причастя, їх необхідність, особливості підготовки до них та церковні правила під час прийняття цих таїнств. Тепер, маючи перед очима кожен етап цієї вельми важливої справи, описаний кількома простими словами, будь-який каянник матиме змогу належно висповідатися й причаститися. Про це йшлося у виступі одного з богословських консультантів видання протоієрея Володимира Подольця, декана кафедрального собору Святої Трійці.

Придбати новинку можна спершу в цьому соборі, а згодом – в інших храмах Київського Патріархату та книгарнях.

20 березня 2007 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо