Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Пам’яті архіпастиря

6 грудня 2013 р. В музеї владики Якова в с. Лосятин Тернопільської єпархії. Світлина з сайта сerkva.info

Наступного року виповниться 10 літ, як відійшов у вічність попередній керуючий нашою єпархієюмитрополит Луцький і Волинський Яків (Панчук). Готуючись до цієї дати, 6 грудня у с. Лосятин Тернопільської єпархії, де народився владика, на подвір’ї храму, відкрито музей на його честь. Про це повідомляє офіційний сайт Київського Патріархату Cerkva.info.

Після Літургії архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький Нестор очолив панахиду за спокій душі митрополита Якова. А на завершення урочистого відкриття музею було проведено першу екскурсію, показ експонатів, що ілюструють життя і діяльність митрополита архіпастиря.

11 грудня 2013 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо