Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Про доброчинність – відкрито

12 грудня 2013 р. Завідувач відділу організації благодійності та соціального служіння єпархії Валерія Лесюк у передачі «Тема дня» обласного держтелебачення. Світлина священика Миколи Лесюка.

Завідувач відділу організації благодійності та соціального служіння єпархії Валерія Лесюк взяла участь у передачі «Тема дня» обласного держтелебачення (автор та ведуча Богдана Шевчук), приуроченій до Дня благодійництва, який в Україні відзначали напередодні.

Матінка Валерія розповіла глядачам про діяльність цього підрозділу Управління єпархії (духовної консисторії), зокрема, про роботу з онкохворими дітьми: відвідування їх у лікарні, проведення проекту «Мульттерапія» (де з ними створюють мультики), передноворічні акції. Також телеглядачі переглянули мініатюрки, зроблені дітьми на занятті з «мульттерапії».

Анонси, звіти та іншу інформацію відділ організації благодійності та соціального служіння єпархії оперативно розміщає на своїй сторінці у «Фейсбуці» Facebook.com/socsluzhba.

13 грудня 2013 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо