Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Свіжий номер газети!

Грудневий номер газети «Волинські єпархіальні відомості»

Вийшли грудневі «Волинські єпархіальні відомості». Серед ключових матеріалів один – своєрідний підсумок цьогорічного ювілею: розмова з ректором Волинської православної богословської академії священиком Володимиром Вакіним «Головне та другорядне» з нагоди 1025-ліття хрещення Київської Русі.

«У сонмі волинських святих» – матеріал про початок ушанування в нашому краї новопрославленого мученика Данила Братковського.

Цього місяця православні молитовно згадують святу Катерину, і про її образ, який походить з храму с. Дорогиничі Локачинського деканату, – розповідь у рубриці «Волинські ікони».

У рубриці «Постаті» – перша частина статті про відомого священика Миколу Тучемського, який був ректором Волинської духовної семінарії в післявоєнний час. З нагоди 120 років від дня його народження і 50-ліття з дня смерті публікацію написав канцлер єпархії протоієрей Микола Цап.

14 грудня 2013 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо