Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

Біля Старої кафедри

23 березня 2014 р. На місці заснування храму Великомученика і цілителя Пантелеймона у Володимирі. Світлина інформаційної служби єпархії.

23 березня митрополит Луцький і Волинський Михаїл відправив чин заснування храму і поставлення хреста у Володимирі. Нову церкву Великомученика і цілителя Пантелеймона будуватимуть на вул. Устилузькій, 140а, в районі Білих Берегів. Недалеко від цього місця колись, із 992 року, стояв кафедральний собор, тож цю місцевість володимирці називають Старою кафедрою.

За відправою архієрей виголосив проповідь про церкву як Божу домівку. Зокрема, зазначив: «Бог дарує нам землю, щоб ми її прикрашали. Храм – не просто купол, не просто краса архітектури, це особливе місце... Якщо таких духовних лікарень буде більше, то ми здоровіші й щасливіші будемо».

Із владикою служили міський декан протоієрей Юрій Пилипець, районний – протоієрей Євген Шевчук, настоятель парафії священик Юрій Кривіцкий та інше місцеве духовенство.

Цього ж дня жертводавці подарували парафії велику ікону великомученика, повідомив інформаційній службі єпархії о. Юрій. Перед нею громада молитиметься у тимчасовому приміщенні, де зараз звершуються Богослужіння.

25 березня 2014 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо