Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

Про великого ієрарха

8 травня 2014 р. Круглий стіл на тему «Роль та значення святителя Петра Могили в житті Української Православної Церкви» у Волинській православній богословській академії. Світлина інформаційної служби єпархії

«Роль та значення святителя Петра Могили в житті Української Православної Церкви». Черговий круглий стіл на таку тему відбувся у Волинській православній богословській академії (ВПБА). Його організувала і провела кафедра церковної історії.

На заході розглянули діяльність святого Петра як священнослужителя, його вплив на розвиток православної освіти, а також його канонізацію. Згадувались навіть певні негативні моменти з його біографії, проте це ніяк не вплинуло на загальний образ українського духовного будівничого.

У засіданні взяли участь: канцлер єпархії та викладач протоієрей Микола Цап, проректор з навчальної роботи священик Василь Лозовицький, завідувач кафедри священик Станіслав Беспалов, інші викладачі та студенти.

11 травня 2014 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо