Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Проблеми збереження спадщини

Протоієрей Сергій Ледвовк. Кадр із сюжету каналу НТН

З нагоди Міжнародного дня музеїв настоятель парафії Святої Трійці в с. Тростянець Ківерецького деканату протоієрей Сергій Ледвовк взяв участь у круглому столі «Духовність і культурно-історична спадщина Ківерцівщини: проблеми збереження» у краєзнавчому музеї, що в райцентрі.

Душпастир розповів про парафіяльний музей у підземеллі храму, створений 2012 р., а також про високу вологість у цьому приміщенні, що становить велику проблему. Тож звернувся з проханням до влади допомогти вирішити її.

До обговорення долучилися голова райради Андрій Киричук, представники інших конфесій, працівники освіти, культури, краєзнавці.

20 травня 2014 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо