Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

За викладачів і студентів

22 травня 2014 р. Подячний молебень у кафедральному соборі Святої Трійці з нагоди дня Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. Світлина інформаційної служби єпархії

Сьогодні в кафедральному соборі Святої Трійці відслужили подячний молебень з нагоди дня Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки (СНУ). З благословіння митрополита Луцького і Волинського Михаїла очолив відправу єпископ Володимир-Волинський Матфей.

Із вікарієм єпархії молились: віце-канцлер і старший капелан єпархії протоієрей Олександр Безкоровайний, духовенство собору, ректор Ігор Коцан, представники професорсько-викладацького складу та студентства СНУ.

Підкреслюючи, що треба пам’ятати своїх наставників, владика зазначив: «Цей день не тільки для тих, хто зараз навчає і навчається, але й для тих, хто навчався і навчав багато років». Також характеризуючи зростання вишу, преосвященний побажав Божого благословіння на добрі здобутки в майбутньому.

22 травня 2014 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо