Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Їдеш – перехрестись

22 травня 2014 р. Протоієрей Тарас Манелюк освячує хреста на межі Волинської та Рівненської областей. Світлина Михайла Мороза

Відповідно до благословіння митрополита Луцького і Волинського Михаїла про спорудження поклонних хрестів на всіх виїздах із нашої єпархії, цуманський декан протоієрей Тарас Манелюк освятив хреста на межі Волинської та Рівненської областей (на трасі Рівне–Луцьк неподалік с. Кадище Ківерцівського р-ну). Із ним співслужив настоятель парафії Апостола і євангеліста Йоана Богослова с. Сильне (Сильно) протоієрей Петро Герасимук.

Декан звернувся до вірян із душпастирським словом, у якому наголосив на важливості шанування цього символу Християнства та подякував усім, хто долучився до цього акту віри.

29 травня 2014 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо