Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

Ювілейний випуск ВПБА

19 червня 2014 р. Митрополит Луцький і Волинський Михаїл, викладачі та студенти ВПБА. Світлина інформаційної служби єпархії

Учора у Волинській православній богословській академії (ВПБА) відбувся двадцятий випуск бакалаврів богослів’я та другий – магістрів. З цієї нагоди у кафедральному соборі Святої Трійці відправили Божественну Літургію та подячний молебень, а в нижньому Свято-Преображенському храмі відбулась урочиста частина.

Богослужіння очолив митрополит Луцький і Волинський Михаїл, з ним служили: вікарій єпархії єпископ Володимир-Волинський Матфей, канцлер єпархії протоієрей Микола Цап, ректор ВПБА протоієрей Володимир Вакін, викладачі та студенти у священичому сані.

Правлячий архієрей вручив дипломи 23-м бакалаврам, 31-му магістрові богослів’я та 8-м випускницям регентського відділення.

Отець ректор відзначив, що випускники духовної школи, взявши на себе випробування, пройшли його гідно. До випускників ще звернулись: колишній ректор Волинської тоді ще семінарії протоієрей Сергій Мельничук-Мартинюк, один із перших випускників (1995 року) клірик собору протодиякон Ярослав Місюк. Від вихованців духовної школи слова вдячності виголосили старости курсів.

Митрополит же побажав не просто пам’ятати про цей день, а щоб він став «днем позитивних, амбіційних планів та завдань». А наголошуючи на тому, що випускникам є чим пишатись, бо закінчили достойний навчальний заклад, сказав: «Достойно тут бути й докторантурі!.. Але на все свій час».

Закінчилась урочиста частина концертом двох академічних хорів: жіночого (керівник Валентина Нідзельська) та чоловічого (керівник Василь Кравчук).

20 червня 2014 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо