Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

За страстотерпців

23 червня 2014 р. Біля траурних плит з іменами загиблих від рук НКВС у 1941 році. Світлини Леоніда Максимова

Учора в деканатах єпархії відбулися заходи з нагоди річниці розстрілів органами НКВС в’язнів у 1941 році.

Хресну ходу до місця загибелі та заупокійну літію в обласному центрі очолив митрополит Луцький і Волинський Михаїл. Цим хресним ходом перенесено й нову житійну ікону новомучеників та сповідників, які в Україні й інших землях у ХХ ст. за Христа і православну віру постраждали. Вона буде постійно перебувати в Замковому чоловічому монастирі Архангелів (колишня Луцька тюрма, де вчинено масові розстріли). Вірні зможуть молитись перед цим образом Божим за всіх невинно убієнних, полонених, а також із проханням не потрапляти в подібні ситуації.

В архіпастирському слові високопреосвященний, розповідаючи про тих, хто знищив тут ув’язнених, провів паралелі із сьогоденням. Архієрей наголосив: «Добре прийти помолитись, але ще треба покласти щось на своє серце і до свого розуму. Не просто прийти, а ще й висновок зробити: що для мене це 23 червня?»

Із владикою за упокій убитих молились: єпископ Володимир-Волинський Матфей, канцлер єпархії протоієрей Микола Цап, декан кафедрального собору Святої Трійці протоієрей Микола Нецькар, декан Луцька протоієрей Михайло Онищук, намісник Замкової обителі ігумен Святополк (Канюка) з братією, інше духовенство – соборне, міське, насельники чоловічого монастиря Святого Миколая Чудотворця в с. Жидичин Ківерецького деканату, студенти Волинської православної богословської академії, голова облдержадміністрації Григорій Пустовіт, громадськість.

24 червня 2014 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо