Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

Пам’ятаючи війну попередню

21 липня 2014 р. На Меморіальному комплексі вічної слави в Луцьку. Світлина інформаційної служби єпархії

Священнослужителі та миряни єпархії взяли участь у богослужіннях та заходах із нагоди 70-ї річниці визволення Волині від німецьких загарбників.

21 липня декан Луцька протоієрей Михайло Онищук відслужив на Меморіальному комплексі вічної слави в обласному центрі заупокійну літію по загиблих у Другій світовій.

«Ми ще не полюбили цю землю, ми ще тільки вчимося. Ви бачите, як ми забарвили все в жовто-блакитне. А хто нам заважав п’ять років тому це робити? Хто стримував нас від вишиванки, від патріотичних пісень, від любові один до одного, від єднання? Хто стримував? Байдужість! Наш головний ворог – байдужість!» – наголосив у своєму слові о. Михайло.

На заході були голова облдержадміністрації Григорій Пустовіт, голова облради Валентин Вітер, міський голова Микола Романюк, ветерани та громадськість.

Такі моління відбулися і в інших населених пунктах. Так, у Любомлі місцевий декан протоієрей Віктор Возняк на місцевому Пагорбі слави відправив заупокійне богослужіння, а в селищі Стара Вижва декан протоієрей Іван Зеленко ще й молебень за мир і спокій у державі.

24 липня 2014 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо