Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

На місці «неможливому»

27 липня 2014 р. Церква Рівноапостольної княгині Ольги в м. Ківерці. Світлина інформаційної служби єпархії

Митрополит Луцький і Волинський Михаїл освятив нову церкву Рівноапостольної княгині Ольги в м. Ківерці (вул. Костюшка) та очолив у ній Божественну Літургію.

За словами настоятеля протоієрея Олега Ткачуся, «три роки тому тут було встановлено хрест під будівництво, і ніхто не вірив, що на такому занедбаному місці (практично смітник) може постати храм. Рік тому розпочалось будівництво, а вже цього року зведено величний, гарний храм і все навколо радує людське око». До речі, церква дерев’яна і побудована без єдиного цвяха.

У проповіді високопреосвященний зазначив, що на місці, де були чагарники, доволі швидко постав Божий дім. «Від Господа це сталось і дивне воно в очах наших», – згадуючи слова зі Священного Писання, додав архіпастир. Також зазначив: до зведення храму долучилась уся громада, і було б незручно комусь вручити нагороду, а про іншого забути. Тож найбільшою нагородою для парафіян є саме освячення церкви, де буде приноситись Безкровна Жертва за гріхи людей.

Крім о. Олега з владикою служили декан протоієрей Іван Семенюк, інше духовенство благочиння.

31 липня 2014 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо