Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

Дякуючи за врожай (додано фотосесію)

19 серпня 2014 р. На свято Преображення біля луцького кафедрального собору Святої Трійці. Світлина інформаційної служби єпархії

19 серпня єпархія відзначила велике свято Преображення Господнього. Божественну Літургію та освячення плодів у кафедральному соборі Святої Трійці очолив митрополит Луцький і Волинський Михаїл.

На завершення Служби Божої владика виголосив проповідь про вдячність Богові. За його словами, ми приносимо до храму плоди з нового урожаю, щоб подякувати Богові й освятити їх на корисне споживання. І це треба сприймати більше, ніж звичай, бо всі добрі діла людини увінчуються успіхом лише тоді, коли їх благословляє Господь. А велика Його любов не повинна залишатися без нашої вдячності, про що нагадує євангельська притча про зцілення Спасителем десятьох прокажених.

Протягом дня до головного храму нашого краю прийшло десятки тисяч вірних. Заповнена ними була не тільки верхня церква собору, але й нижня, яка, до речі, освячена на честь цього празника.

Архієрей привітав із Преображенням очільників області й міста: від імені владики їм було передано освячені фрукти.

А старший капелан єпархії протоієрей Олександр Безкоровайний цього дня відвідав військовий госпіталь у Луцьку. Він вітав зі святом поранених військовослужбовців і передав для них освячені плоди.

27 серпня 2014 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо