Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Хай з миром спочиває

5 вересня 2014 р. Заупокійна літія по новоспочилому екс-голові облдержадміністрації Борисові Клімчуку. Світлина інформаційної служби єпархії

Митрополит Луцький і Волинський Михаїл відслужив заупокійну літію по новоспочилому екс-голові облдержадміністрації Борисові Клімчуку.

Відправа відбулася на завершення громадського прощання в муздрамтеатрі ім. Т. Шевченка. З владикою молилися священнослужителі кафедрального собору Святої Трійці, нинішній голова ОДА Володимир Гунчик, міський голова Микола Романюк, рідні та близькі покійного, громадськість.

У надгробному слові високопреосвященний висловив упевненість: свідченням того, що новоспочилий прожив життя, повне добрих справ, є велика кількість людей, які прийшли з ним попрощатися. Прийшли самі за покликом душі.

Також владика нагадав учасникам богослужіння, що Борис Петрович постійно піклувався про Божі храми. Зокрема, виблискуючі на сонці куполи кафедрального собору Святої Трійці, що в обласному центрі, вперше позолочені завдяки його пожертві.

07 вересня 2014 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо