Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Хто як може

7 вересня 2014 р. Молитва за Україну на Театральному майдані Луцька. Світлина інформаційної служби єпархії

На Театральному майдані обласного центру відбулась молитва за Україну. Її організували громадські активісти з благословіння митрополита Луцького і Волинського Михаїла.

Молитву очолив клірик храму Великомучениці Катерини Свято-Василівського жіночого монастиря священик Роман Вонсіцький. У душпастирському слові він наголосив: чимало людей згадує, що на Сході країни йде війна, лише коли привозять загиблих героїв. А тому закликав постійно про це пам’ятати і підтримувати українських воїнів, хто чим може: хтось особисто взяти до рук зброю, хтось матеріально допомагати, а хтось духовно – посилено молитися за мир в Україні та повернення живими і здоровими наших бійців.

При цьому душпастир нагадав, що з благословіння владики щодня о 21-й годині всі повинні по можливості долучатись до спільної молитви за Батьківщину, виконуючи таке правило: триразове читання «Отче наш» та «Богородице Діво», одноразове – 90-го псалма та Псалтиря хто скільки може.

09 вересня 2014 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо