Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Привітав співбрата

Митрополит Луцький і Волинський Михаїл

6–7 вересня митрополит Луцький і Волинський Михаїл на запрошення єпископа Фалештського і Східномолдовського Філарета перебував у Східномолдовській єпархії (Республіка Молдова).

7 вересня, у неділю 13-ту після П’ятдесятниці, наш владика очолив Божественну Літургію у чоловічому монастирі, що в селищі Новотроїцьке (Троіца Ноуе). З ним служили: архієпископ Чернівецький і Кіцманський Онуфрій, єпископ Філарет, декан монастирів Волинської єпархії та намісник монастиря Святителя Миколая Чудотворця в с. Жидичин Ківерецького деканату ігумен Константин (Марченко) з братією, місцеве духовенство.

Священнослужителі нашої єпархії привітали місцевого єпископа із днем народження та подарували писану ікону Волинської Богоматері.

10 вересня 2014 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо