Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Повертайтеся з перемогою

6 вересня 2014 р. Молитва для бійців Луцького прикордонного загону перед виїздом у зону АТО. Світлина з архіву протоієрея Євгена Шевчука.

150 бійців Луцького прикордонного загону перед виїздом у зону АТО взяли участь у молитві на полігоні Володимир-Волинської 51-ї окремої механізованої бригади. Відправу очолив районний декан протоієрей Євген Шевчук, який поблагословив воїнів і окропив їх освяченою водою.

У напутньому слові о. Євген наголосив, що Україна перебуває у великому випробуванні. Кожна людина, конфесія і політична сила показали своє ставлення до патріотизму. Душпастир закликав із честю виконати обов’язок перед Богом і народом – стати на захист української держави і православної віри. «З нами Бог, бо ми боронимо свою землю, а не воюємо на чужій», – сказав він.

Прикордонники з рук священнослужителів отримали натільні хрестики, ладанки й образки Пресвятої Богородиці.

12 вересня 2014 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо