Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Добрий звичай

11 вересня 2014 р. Заупокійна літія по воїнах, які віддали своє життя за православну віру та Україну. Світлина з архіву протоієрея Андрія Мельничука

На Усікновення глави Йоана Хрестителя, в Іваничах на площі Тараса Шевченка за давньою місцевою традицією відслужено заупокійну літію по воїнах, які віддали своє життя за православну віру та Україну.

Богослужіння очолив помічник декана протоієрей Андрій Мельничук, з яким молились: духовенство благочиння, голова райдержадміністрації Андрій Бадзюнь, заступник голови райради Юрій Мазурок та інші миряни.

15 вересня 2014 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо