Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Варто прочитати

На сайті чоловічого монастиря Святителя Миколая Чудотворця, що в с. Жидичин Ківерецького деканату, Chernectvo.org вміщено російськомовну публікацію «Свіча і куля» (у двох частинах). Автор, уміло володіючи публіцистичним стилем, тонко підмічає і виразно викриває те, що зазвичай толерантно іменується «політичним православ’ям в УПЦ (МП)». Його, звичайно ж, формально засуджено в цій юрисдикції, однак політичне православ’я діє тепер тонше і являє собою чималу небезпеку.

Журналіст аж ніяк не закликає послідовників Київського Патріархату захоплювати храми чи поставити УПЦ (МП) поза законом. Але кожен український патріот, який є досі її парафіянином, повинен добряче поміркувати: що треба зробити, аби ідеї «русского мира», так чи інакше пропаговані Московським Патріархатом, не працювали на перемогу російської зброї.

15 вересня 2014 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо