Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

У Заглині

13 вересня 2014 р. Урочисте Богослужіння на цілющому джерелі присілка Заглина с. Монастирець Львівської єпархії. Світлина з сайта cerkva.info

Єпископ Володимир-Волинський Матфей взяв участь в урочистому Богослужінні на цілющому джерелі присілка Заглина с. Монастирець Львівської єпархії з нагоди відпустового свята.

До велелюдного торжества, яке очолив Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, вікарій нашої єпархії долучився на запрошення митрополита Львівського і Сокальського Димитрія та з благословіння митрополита Луцького і Волинського Михаїла.

16 вересня 2014 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо