Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Відродимо з руїн

14 вересня 2014 р. Чоловічий монастир Успіння Пресвятої Богородиці в с. Сокіл Рожищанського деканату. Світлина інфориаційної служби єпархії

Паломницький центр «Україна» вперше влаштував прощу до чоловічого монастиря Успіння Пресвятої Богородиці в с. Сокіл Рожищанського деканату.

Понад 30 богомільців передали власну допомогу для насельників (їх поки що двоє), побували на Літургії в Успенському храмі, яку очолив намісник ігумен Яків (Мільян). Після цього була екскурсія обителлю та монаше частування прочан.

Історія цього православного монастиря розпочинається 13 травня 2011 року, коли його засновано рішенням Священного Синоду. Раніше тут діяла римсько-католицька громада та костел 1907 року побудови, який після Другої світової війни залишився напівзруйнованим. За домовленістю з РКЦ його передано православним та освячено престол на честь Успіння Богородиці. За кошти благодійників святиня поступово відроджується.

З благословіння митрополита Луцького і Волинського Михаїла такі прощі проводитимуться щомісячно для активнішої підтримки, як матеріальної, так і молитовної, у зведенні обителі. Розпорядок паломництв до цієї та інших святинь постійно публікується на сайті Pravoslavia.volyn.ua.

21 вересня 2014 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо