Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Загинули за правду

16 вересня 2014 р. Заупокійна літія на Театральному майдані Луцька. Світлина інформаційної служби єпархії.

На Театральному майдані Луцька вшанували пам’ять усіх журналістів, загиблих під час виконання професійного обов’язку.

Захід відбувся в річницю смерті Георгія Гонгадзе. Заупокійну літію перед стіною Героїв Майдану та всіх героїв України очолив клірик храму Великомучениці Катерини Свято-Василівського жіночого монастиря, що в обласному центрі, священик Роман Вонсіцький. Ушанувати загиблих колег прийшли журналісти обласного центру та громадськість.

У слові до присутніх о. Роман закликав представників цієї професії завжди говорити правду, незважаючи на свої політичні та інші переконання. Він порівняв загиблих новинарів із мучениками Церкви Христової, які також страждали за істину.

21 вересня 2014 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо