Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Пом’янувши героїв минулого

Рожищанський декан і настоятель парафії Різдва Пресвятої Богородиці в райцентрі протоієрей Василь Шняк та настоятель громади Архістратига Михаїла в с. Рудня цього ж деканату священик Тарас Ханас відслужили заупокійну літію на місцевому кладовищі у 18-ту річницю перепоховання воїнів ОУН-УПА.

Зважаючи на євангельське «Немає більше від тієї любові, як хто душу свою покладе за друзів своїх…», о. Василь у душпастирському слові висловив упевненість: наші герої близькі до Царства Небесного, виконавши цю заповідь.

23 вересня 2014 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо