Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Як ви одягаєтесь?

19 вересня 2014 р. Передача «Що каже священик». Кадр із відео інформаційної служби єпархії

У що має вбиратися православний християнин, одяг повсякденний і одяг у храмі, зовнішній вигляд чоловіків та жінок – про це й інше говорили у черговій передачі «Що каже священик», яка вийшла 19 вересня на державному телеканалі «Нова Волинь». Гостем студії був капелан Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, настоятель парафії Апостолів Петра й Павла в с. Коршовець Луцького районного деканату протоієрей Віктор Михалевич.

23 вересня 2014 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо