Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Бо каміння голосить

22 вересня 2014 р. Єпископ Володимир-Волинський Матфей під час зустрічі на території луцької парафії Святителя Феодосія Чернігівського. Світлина з архіву владики

22 вересня Православна Церква відзначає знайдення і перенесення мощей святителя Феодосія, архієпископа Чернігівського. Тож цього дня єпископ Володимир-Волинський Матфей із благословіння митрополита Луцького і Волинського Михаїла очолив храмове свято луцької Феодосіївської парафії.

За Божественною Літургією вікарій єпархії виголосив проповідь про життя угодника та про те, що український народ має багатьох святих, які духовно очолювали нашу боротьбу за волю.

Цього року шанування св. Феодосія у громаді зміцніло. Річ у тому, що недавно у храмі с. Забороль неподалік обласного центру замироточили декілька образів, у т. ч. цього угодника. А в Феодосіївській церкві Луцька є ікона з часткою його мощей. Це стало спонукою для більшого шанування реліквії. Постійно читається тепер і акафіст святителеві Феодосію, що містить багато молитов до Господа у час навали чужинців та міжусобиць.

У празнику взяли участь: канцлер єпархії протоієрей Микола Цап, луцький міський декан протоієрей Михайло Онищук, ректор Волинської православної богословської академії протоієрей Володимир Вакін, настоятель парафії священик Петро Стеблина, інше місцеве духовенство, а також із Рівенщини й Тернопільщини.

29 вересня 2014 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо