Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

Празник Божих чеснот

30 вересня 2014 р. Єпископ Володимир-Волинський Матфей біля храму Мучениць Віри, Надії, Любові та Софії на території Луцького біотехнічного інституту. Світлина з архіву священика

У день мучениць Віри, Надії, Любові та Софії, єпископ Володимир-Волинський Матфей очолив храмове свято парафії, що на території Луцького біотехнічного інституту.

У проповіді вікарія єпархії йшлося про повсякчасну боротьбу добра і зла. Владика порівняв мученицьку долю святих у ІІ столітті з українцями нашого часу, що так само віддали своє життя за правду. Владика нагадав: УПЦ Київського Патріархату – це справжня матір для нашого народу.

На завершення Літургії, яку з владикою правили настоятель громади священик Андрій Ротченков та інше місцеве духовенство, учні недільної школи показали повчальну сценку «Олівець»: зачитали вірші, присвячені вірі, надії та любові, – чеснотам, так необхідним у цей нелегкий час.

Було зачитано привітання ректора інституту Наталії Гнатюк, яка не змогла долучитися до празника.

05 жовтня 2014 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо