Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

Сто вісімдесят

6 жовтня 2014 р. Церква Зачаття Йоана Предтечі с. Тишковичі Нововолинського деканату. Світлина інформаційної служби єпархії

Митрополит Луцький і Волинський Михаїл очолив Літургію в церкві Зачаття Йоана Предтечі с. Тишковичі Нововолинського деканату (Іваничівський р-н) з нагоди 180-річчя першої згадки про неї та престольного свята.

У проповіді владика порушив таку тематику: любов християнина до Божого храму, допомога для наших хлопців на Сході найперше молитвою, адже все у світі відбувається за промислом Божим і на все Його воля.

Із владикою служили: місцевий декан протоієрей Стефан Фульмес, настоятель громади протоієрей Михайло Лагуняк та інше духовенство.

09 жовтня 2014 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо