Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Покладімось на Неї

14 жовтня 2014 р. Хресна хода навколо собору Покрови Пресвятої Богородиці в м. Ківерці. Світлина інформаційної служби єпархії

Митрополит Луцький і Волинський Михаїл очолив Літургію в соборі Покрови Пресвятої Богородиці м. Ківерці з нагоди храмового празника.

У проповіді на завершення Божественної Літургії архіпастир, торкаючись історії свята, наголосив: тоді на Влахернах, пригороді Константинополя, жителі перед загрозою завоювання поклали останню надію на Божу Матір, Яка і захистила їх Своїм покровом. Владика провів паралель із сьогоденням, коли ми, в стані війни, теж повинні покладати надії на заступництво Діви Марії.

Високопреосвященний відслужив заупокійну літію перед пам’ятним знаком борцям за волю України на храмовому подвір’ї.

Із владикою служив декан і настоятель парафії протоієрей Іван Семенюк з іншим місцевим духовенством.

16 жовтня 2014 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо