Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

Біль приводить нас (додано фотосесії)

22 листопада 2014 р. На Замковій площі Луцька. Світлина інформаційної служби єпархії

У єпархії відбулись поминальні богослужіння та заходи з нагоди чергової річниці пам’яті жертв голодоморів.

22 листопада в обласному центрі проведено традиційний хресний хід від кафедрального собору Святої Трійці до Замкового майдану. Тут, біля монумента жертвам політичних репресій, відправили заупокійну літію. Богослужіння очолив митрополит Луцький і Волинський Михаїл. З ним молились: канцлер єпархії протоієрей Микола Цап, ректор Волинської православної богословської академії (ВПБА) протоієрей Володимир Вакін, декан Луцька протоієрей Михайло Онищук, інше місцеве духовенство, викладачі та студенти ВПБА, представники інших конфесій, голова облдержадміністрації Володимир Гунчик, голова облради Валентин Вітер, міський голова Микола Романюк, представники військових формувань, навчальних закладів, небайдужа громадськість.

У слові архіпастир зазначив: «Ми скорбимо. Біль нашої душі приводить нас до одного – згадати, помолитись за тих, яких немає». При цьому він закликав відтепер говорити правду найперше самому собі з метою, що «в завтрашній день ми зробим все, щоб не повторилось подібного: ні Голодомору, ні Майдану, ні іншої людиновбивчої трагедії чи війни». Наостанок високопреосвященний застеріг від байдужості, розповівши, до чого це призводить: «Можна вбивати, мовчазно погоджуючись із тим, що відбувається. Можна говорити “моя хата скраю”. Але не забувайте, що спочатку й нищать оцю крайню хату…»

25 листопада 2014 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо